O nás

Společnost TELECOMSPOL od svého vzniku (leden 1991) aktivně přenáší poznatky z prostředí vyspělých telekomunikačních provozovatelů a výrobců k využití na českém telekomunikačním trhu. Od svého založení se zaměřuje na oblasti podnikatelské činnosti, které nejsou výraznou součástí aktivit hlavního telekomunikačního provozovatele v České republice. Cílem pracovníků společnosti je působením na českém a evropském telekomunikačním trhu pomáhat současným i budoucím operátorům v zavádění nových telekomunikačních služeb.

TELECOMSPOL působí na českém trhu v oblasti obchodu a poradenské činnosti v oboru veřejných a podnikových telekomunikačních sítí, služeb a koncových zařízení, přenosu dat. Našimi zákazníky jsou podnikatelské subjekty působící na trhu komunikací. Hlavní cílovou skupinou jsou současní a budoucí provozovatelé telekomunikačních služeb. Realizované projekty a dodávky „na klíč“ pro velké, střední i malé podniky nám poskytují nezkreslený obraz o situaci na komunikačním trhu a dotvářejí obraz zákaznických potřeb.

TELECOMSPOL zákazníci znají jako společnost, která je vázána na nové technologie. Na trh přináší novinky vysokého technického standardu. A to nejen ty, které se již osvědčily u zahraničních provozovatelů telekomunikačních sítí, ale i ty, které se na evropský trh teprve nově zavádějí. Ve spolupráci se zahraničními partnery se společnosti daří minimalizovat dobu uvedení nových produktů na domácí trh. Proto se TELECOMSPOL orientuje na obchodní partnery s bohatými zkušenostmi, prestižní know-how, vyspělou technicko-vývojovou základnou a splňující kvalitativní kritéria mezinárodně uznávaných certifikátů. Partneři TELECOMSPOL jsou zárukou dobrých partnerských vztahů a vysoce kvalitních produktů.